Rady a triky, Plotové zvárané panely, Plotový stĺpik, Podhrabové dosky, Príslušenstvo k plotom

2D Plotový panel

2D plotové panely. Pletiva.sk

Čo sú plotové panely? Ako ich viete využiť a všetkých výhodách a vlastnostiach sa dočítate v našom článku. 

Základné parametre 2D panelu

2D plotový panel sa štandardne vyrába v troch základných farbách : 

  • zinková
  • zelená RAL 6005
  • antracit RAL 7016

Iné farebné prevedenia je možné vyhotoviť za príplatok.

Štandardná hrúbka drôtu zvisle 5mm a vodorovne dupľovane 6mm. Na objednávku je možné vyrobiť panel aj s väčšou hrúbkou drôtu. 

2D panel je charakteristický rovný s dupľovanými vodorovnými drôtmi po celej výške panelu. Na vrchnej časti sú 30mm ostne. Je to pre väčšiu stabilitu panelu. Oká panelu sú 50 x 200mm a dĺžka je vždy 2500mm

 

Výšky 2D panelov : 

  • 1030mm 
  • 1230mm 
  • 1430mm 
  • 1630mm
  • 1830mm
  • 2030mm 

Vlastnosti

2D panely sa v súčasnosti stávajú čoraz obľúbenejšími na stavbu plotu. Pre hrúbku drôtov sú extra pevné a stabilné. Vďaka povrchovej úprave – žiarový zinok + prášková farba, máte zaručenú farebnú stálosť bez korózie, ošetrovania, natierania. Panely sú variabilné, je možné ich skrátiť na požadovanú dĺžku. Inštalácia je jednoduchá a rýchla, panely panely odporúčame montovať na hranaté stĺpiky 60x60mm. 

Panely je možné kombinovať aj s podhrabovými doskami, čím docielite funkčné a zároveň estetické oplotenie Vášho pozemku. Podhrabová doska chráni Váš plot pred nežiadúcimi návštevníkmi prípadne zabráni aby Váš domáci miláčik podhrabával plot. 

Hrúbka drôtu 2D panelu je dostatočne pevná, aby zabránila vniku / úniku zvierat, prípadne jeho poškodeniu. Plotové panely sa vyznačujú nadštandardne  vysokou kvalitou, pevnosťou a dlhou životnosťou. 

Využitie 

Panely sú zvárané, hodia pre náročnejšie podmienky vyžadujúce pevnosť a bezpečnosť aj pre vysoké estetické požiadavky. Možnosť ich využitia je rozmanitá od priemyselných areálov, tovární, dielní a skladov, športové ihriská, štadióny, rodinné a bytové domy, školy a v neposlednom rade sa rovnako dobre hodia aj na stavbu kotercov a voliér pre domáce zvieratá. 

Najpoužívanejšie sú však pri stavbe gabiónových sypaných plotov.

Je to najpevnejší a najkvalitnejší plotový diel na trhu čo Vám automaticky zvyšuje aj ochranu a bezpečnosť.

K 2D plotovým panelom viete doladiť jednokrídlovú aj dvojkrídlovú bránu. Ak potrebujete súkromie odporúčame k plotovým panelom zakúpiť tieniace pásky, ktoré zvýraznia estetickosť Vášho plota a vďaka nim môže byť originálny.

Dobrý plot má vydržať desiatky rokov, tak si vyberte ten svoj.

Využite iba teraz zľavový kupón

Pri nákupe 2D panelov nad 250 € získate iba teraz celkovú zľavu 5% na celý nákup. Kupón je platný do nedele 31.05.2020.

 2Dpanely-2020