Rady a triky, Plotové zvárané panely, Plotový stĺpik, Podhrabové dosky, Príslušenstvo k plotom

3D Plotový panel

3D plotové panely. Pletiva.sk

Čo sú plotové panely? Ako ich viete využiť a všetkých výhodách a vlastnostiach sa dočítate v našom článku. 

Základné parametre 3D panelu

3D plotový panel sa štandardne vyrába v troch základných farbách : 

  • zinková
  • zelená RAL 6005
  • antracit RAL 7016

Iné farebné prevedenia je možné vyhotoviť za príplatok.

Štandardná hrúbka drôtu zvisle aj vodorovne je 4mm. Na objednávku je možné vyrobiť panel aj s hrúbkou drôtu 5mm. 

3D panel je charakteristický tzv. 100mm prelismy v hornej a spodnej časti panelu a vo väčších výškach aj stredom, pri 2m výške v dvoch radoch. Na vrchnej časti sú 30mm ostne. Je to pre väčšiu stabilitu panelu. Oká panelu sú 50 x 200mm a dĺžka je vždy 2500mm

Výšky 3D panelov : 

  • 1030mm 
  • 1230mm 
  • 1530mm 
  • 1730mm 
  • 2030mm 

Vlastnosti

3D panely sú v súčasnosti najobľúbenejším prvkom na stavbu plotu. Vďaka povrchovej úprave – žiarový zinok + prášková farba, máte zaručenú farebnú stálosť bez korózie, ošetrovania, natierania. Panely sú variabilné, je možné ich skrátiť na požadovanú dĺžku. Inštalácia je jednoduchá a rýchla, panely možno montovať na guľaté aj hranaté stĺpiky v závislosti od toho zvoliť druh úchytu / objímky. 

Panely je možné kombinovať aj s podhrabovými doskami, čím docielite funkčné a zároveň estetické oplotenie Vášho pozemku. Podhrabová doska chráni Váš plot pred nežiadúcimi návštevníkmi prípadne zabráni aby Váš domáci miláčik podhrabával plot. 

Hrúbka drôtu 3D panelu je dostatočne pevná, aby zabránila vniku / úniku zvierat, prípadne jeho poškodeniu. Plotové panely sa vyznačujú nadštandardne  vysokou kvalitou, pevnosťou a dlhou životnosťou. 

Využitie 

Panely sú zvárané hodia pre náročnejšie podmienky vyžadujúce pevnosť a bezpečnosť aj pre vysoké estetické požiadavky. Možnosť ich využitia je rozmanitá od priemyselných areálov, tovární, dielní a skladov, športové ihriská, štadióny, rodinné a bytové domy, školy a v neposlednom rade sa rovnako dobre hodia aj na stavbu kotercov a voliér pre domáce zvieratá.

Je to najpevnejší a najkvalitnejší plotový diel na trhu čo Vám automaticky zvyšuje aj ochranu a bezpečnosť.

K 3D plotovým panelom viete doladiť jednokrídlovú aj dvojkrídlovú bránu. Ak potrebujete súkromie odporúčame k plotovým panelom zakúpiť tieniace pásky, ktoré zvýraznia estetickosť Vášho plota a vďaka nim môže byť originálny.

Dobrý plot má vydržať desiatky rokov, tak si vyberte ten svoj.

Využite iba teraz zľavový kupón

Pri nákupe 3D panelov nad 250 € získate iba teraz celkovú zľavu 5% na celý nákup. Kupón je platný do nedele 24.05.2020.

 3Dpanely-2020