Hliníkové ploty

Je veľa výrobcov hliníkových plotov, ktorí preferujú neskutočne dlhú životnosť, bezúdržbovosť, zaručujú farebnú stálosť na niekoľko desaťročí. Naša firma robí s plotmi viac ako 20 rokov a preto sme sa stretli už so všelijakými riešeniami plotov. To čo malo byť pred dvadsiatimi rokmi na večnosť sme po pätnástich rokoch demontovali, pretože to nebolo moderné, neladilo to s fasádou budovy, alebo majitelia chceli zmeniť dizajn plotu úplne. Preto pri výbere plotov treba zvážiť aj tieto faktory. Aj napriek tomu, ak sa rozhodnete investovať do hliníkového plotu, treba si uvedomiť, že veľa firiem, ktoré ponúkajú hliníkové ploty majú obmedzené možnosti pri výrobe a aj následnej montáži. Preto sme dlho hľadali taký systém, s ktorým by sme vedeli predísť veľkému množstvu problémov (výškové nerovnosti, oblúky a pevnosť materiálov).

 

Naše ploty sa neodlišujú životnosťou, ani kvalitou povrchovej úpravy. Máme však systém, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou a s ktorým si viete zmeniť dizajn plotu jednoducho a rýchlo. V prípade poškodenia časti plotu si viete vymeniť poškodené časti rýchlo a svojpomocne, čo býva u väčšiny výrobcov plotov neskôr problém. Ďalší faktor, ktorý ovplyvňuje cenu plotu, je samotná montáž. So systémom, ktorý predávame viete celkové náklady na oplotenie znížiť o cenu montáže, pretože celý systém našich hliníkových plotov je navrhnutý tak, aby ste si ho vedeli zmontovať doma sami.

 

O všetkých ďalších kladných vlastnostiach tohto plotového systému sa viete presvedčiť u nás na predajni, kde máme vystavené rôzne vzorky plotov.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nfsmnt/hosting1_2/0/f/0f92084b-fc9a-4b4a-9318-7c6af6974ffa/pletiva.sk/web/wp-includes/functions.php:3743) in /nfsmnt/hosting1_2/0/f/0f92084b-fc9a-4b4a-9318-7c6af6974ffa/pletiva.sk/web/wp-content/plugins/super-forms/includes/sessions/class-wp-session.php on line 128