Kariéra

Koho hľadáme do nášho tímu?

Pracovná pozícia:
Skladník / Predavač

Možno hľadáme práve teba!
Prečítaj si podmienky našej ponuky a ukáž nám to!
Dáme šancu každému…

Základné informácie

Miesto práce: Trnava
Ponúkaný plat: 800 € netto
Termín nástupu: ihneď, ASAP

Náplň práce:

  • kontakt so zákazníkmi – priamy predaj,
  • poskytovanie poradenstva,
  • vystavovanie faktúr, cenových ponúk, skladové hospodárstvo atď.

  • identifikovanie a analýza možných potrieb zákazníka,
  • technické a logické myslenie,
  • práca v sklade s bremenami do 40 kg,
  • práca na vysokozdvižnom vozíku.

Iné výhody:

  • ponúkame zaškolenie a profesijný rast v oblasti obchodu,
  • motivujúce finančné ohodnotenie,
  • portfólio atraktívnych produktov a služieb,
  • ponúkame dlhodobú a stabilnú možnosť práce, možnosť sebarealizácie, odborného rastu.

Požadované vzdelanie:

  • min. SŠ vzdelanie,
  • prax v oblasti vítaná.

Doplňujúce požiadavky:

  • analytické, technické, logické a krízové myslenie,
  • schopnosť pracovať v tíme, ale aj veľká miera samostatnosti,
  • flexibilita a organizačné zručnosti,
  • profesionálny prístup,
  • spoľahlivosť,
  • odolnosť voči stresu
  • “ťah na bránku”
  • schopnosť prinášať systémové a nezávislé riešenia,
  • schopnosť prijať zodpovednosť,
  • záujem neustále sa vzdelávať v oblasti.

Zameranie, odbor:

  • obchod a predaj (maloobchod a veľkoobchod).

Jazykové znalosti:

  • Slovenský jazyk – slovom aj písmom,
  • Anglický jazyk – výhodou
  • Nemecký jazyk – výhodou
  • Maďarský jazyk – výhodou

Znalosti a zručnosti:

  • MS Windows,
  • MS Office,
  • Internet a e-mail,
  • Sociálne siete, messenger,
  • Účtovný a skladový systém Pohoda.

Pozícia vhodná pre:

  • Absolventa – Áno
  • Muža – Áno

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:

  • komunikačné zručnosti,
  • schopnosť poznať produkt a vedieť poradiť,
  • základný prehľad o segmente nášho podnikania je výhodou,
  • samostatnosť a spoľahlivosť, dôkladnosť, dochvíľnosť,
  • skúsenosti s prácou na PC (internet, e-mail, MS Office, pohoda),
  • trpezlivosť, flexibilita, vysoká miera samostatnosti,
  • rýchle učenie sa,
  • sebaistota, schopnosť prijať odmietnutie,
  • ochota pomáhať, tímovosť,
  • zodpovednosť, lojalita,
  • dodržiavanie etikety a spôsobu vystupovania.

Ak ste na časť inzerátu odpovedali Áno, potom ste vhodný kandidát.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu je potrebné zaslať svoj životopis prostredníctvom emailu na adresu: eshop@pletiva.sk

Všetky žiadosti budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov.

Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami.