Hliníkové ploty

Hliníkové ploty sa vyznačujú dlhou životnosťou, bezúdržbovosťou, farebnou stálosťou na niekoľko desaťročí. Naša spoločnosť vyrába ploty viac ako 20 rokov a preto sme do svojej ponuky zaradili aj hliníkové ploty.

Cenovú ponuku hliníkového plotu Vám radi vyhotovíme po zadaní Vašich požiadaviek cez náš formulár. Hliníkový plot je len na objednávku.

To čo malo byť pred dvadsiatimi rokmi na večnosť sme po pätnástich rokoch demontovali, pretože to nebolo moderné, neladilo to s fasádou budovy, alebo majitelia chceli zmeniť dizajn plotu úplne. Preto pri výbere plotov treba zvážiť aj tieto faktory. Aj napriek tomu, ak sa rozhodnete investovať do hliníkového plotu, treba si uvedomiť, že veľa firiem, ktoré ponúkajú hliníkové ploty majú obmedzené možnosti pri výrobe a aj následnej montáži. Preto sme dlho hľadali taký systém, s ktorým by sme vedeli predísť veľkému množstvu problémov (výškové nerovnosti, oblúky a pevnosť materiálov).

Naše ploty sa neodlišujú životnosťou, ani kvalitou povrchovej úpravy. Máme však systém, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou a s ktorým si viete zmeniť dizajn plotu jednoducho a rýchlo. V prípade poškodenia časti plotu si viete vymeniť poškodené časti rýchlo a svojpomocne, čo býva u väčšiny výrobcov plotov neskôr problém. Ďalší faktor, ktorý ovplyvňuje cenu plotu, je samotná montáž. So systémom, ktorý predávame viete celkové náklady na oplotenie znížiť o cenu montáže, pretože celý systém našich hliníkových plotov je navrhnutý tak, aby ste si ho vedeli zmontovať doma sami.

O všetkých ďalších kladných vlastnostiach tohto plotového systému sa viete presvedčiť u nás na predajni, kde máme vystavené rôzne vzorky plotov.