Rady a triky, Plotové zvárané panely, Príslušenstvo k plotom, Tieniace pásky

Tienenie 3. časť – tieniaca páska

Tienenie 3. časť - tieniaca páska, súkromie na dosah | Pletiva.sk

Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob ako dosiahnuť súkromie na dvore, v záhrade, chate, pri bazéne je inštalácia tienenia na plot.

Pri výbere tieniacej pásky je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. Tieniace pásky sú vhodné len na inštaláciu do panelových plotov. Je dôležité zvoliť vhodnú veľkosť / výšku pásky, aby Vám nepresahovala veľkosť oka panelu.

Výšky a dĺžky tieniacich pások

Tieniace pásky sa vyrábajú v balíkoch o dĺžke 26m a 52m v závislosti od výšky.
Výšky pások sú 190mm; 95mm; 47mm.

K dispozícii sú vo farbách antracitová, sivá, zelená, hnedá, biela, transparentná.
Pásky sa uchytávajú pomocou klipov vo všetkých farbách pások (okrem bielej a transparentnej).

Pre 100% nepriehľadnosť pások je nevyhnutné zvážiť stabilitu a pevnosť Vášho plota. Ak máte starší plot je nutné skontrolovať stĺpiky aj zvnútra či nie sú skorodované.

Ak nie je Váš plot dostatočne pevný, alebo sú stĺpiky poškodené je vysoko pravdepodobné, že sa pod ťarchou pások a vplyvom vetra Váš plot poškodí. 

Pri inštalácii tieniacej pásky je potrebné, aby stĺpiky boli zabetónované viac ako štandardných 50cm a uchytené dostatočným spôsobom. Podcenením uchytenia tieniacej pásky zvyšujete riziko poškodenia siete.
Tieniaca páska je moderný spôsob tienenia, ktorý sa teší čoraz väčšej obľube.

Tieniaca páska Vám poskytuje ochranu pred vetrom, prachom, lístím, zabezpečí pocit súkromia a chráni pred nežiadúcimi pohľadmi susedov alebo okoloidúcich.

Je vhodná na použitie na ploty, balkóny, terasy altánky
Vďaka rozmerom a farebnosti viete vytvoriť originálny vzor Vášho plota. Tieniace pásky neplnia len užitočnú funkciu, ale aj dizajnovú.

Tieniaca páska je UV stabilná, čo znamená, že farebná stálosť a odolnosť pások je garantovaná a teda Vám budú robiť radosť niekoľko dlhých rokov.

Využite iba teraz zľavový kupón

Pri nákupe sietí nad 100 € získate iba teraz celkovú zľavu 5% na celý nákup. Kupón je platný do nedele 17.05.2020.

 pasky-2020