Tieniace siete a pásky

Ak si chcete na Vašom pozemku vytvoriť súkromie a zabrániť pohľadom okoloidúcich, či ochrániť seba alebo záhradu pred priamym slnkom, alebo znížiť prašnosť z priľahlej komunikácie, potom tieniace siete a tieniace pásky sú skvelým riešením.

 

Tieniace siete sú odolné voči UV žiareniu, sú dostupné v zelenej farbe v troch hustotách, ktoré určujú ich priepustnosť a na výber máte z viacerých rozmerov. Montáž tieniacich sietí je veľmi jednoduchá, uchytiť ich možno pomocou viazacieho drôtu, sťahovacích pások alebo spiniek.

 

Tieniaca páska je ideálnym riešením na vytvorenie súkromia za plotom zo zváraných panelov. Tak rýchlo ako postupuje realizácia plota z plotových panelov, tak rýchlo a jednoducho možno tento typ oplotenia zmeniť pomocou tieniacej pásky na nepriehľadný. Výsledkom je moderný a elegantný vzhľad. Tieniace pásky sú dostupné vo viacerých farebných variáciách, môžete tak skombinovať viacero farieb a rovnako môžete pásku pomedzi oká panela prepliesť ako sa Vám najviac páči.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nfsmnt/hosting1_2/0/f/0f92084b-fc9a-4b4a-9318-7c6af6974ffa/pletiva.sk/web/wp-includes/functions.php:3743) in /nfsmnt/hosting1_2/0/f/0f92084b-fc9a-4b4a-9318-7c6af6974ffa/pletiva.sk/web/wp-content/plugins/super-forms/includes/sessions/class-wp-session.php on line 128